Angel Montoro oficjalnie w Wiśle

635267163438070205

Nafciarze mają nowego zawodnika, którym od piątku jest już oficjalnie 25-letni Hiszpan Angel Montoro. Z przyjściem mierzącego 213 cm zawodnika rodem z Półwyspu Iberyjskiego wiąże się jeszcze jedna sprawa – Kamil Syprzak nareszcie będzie musiał unosić wzrok rozmawiając z kolegą z zespołu (foto: przegladsportowy.pl).

Dotychczas Montoro reprezentował barwy Ademar Leon (2008-2011), Barcelony (2011-2013), zaś ostanie pół roku spędził na wypożyczeniu do francuskiej Tuluzy. Kontrakt Angela z Wisłą obowiązuje do końca sezonu 2015/2016. Jego obecność da większy komfort wyboru trenerowi Manolo Cadenasowi na prawym rozegraniu.

Od chwili dogadania się z zawodnikiem jego dokumenty najpierw z Francji powędrowały do Hiszpanii, a dopiero stamtąd do EHF i do Polski. Odbywało się w czasie, gdy trwały mistrzostwa Europy, były drobne opóźnienia, ale mam nadzieję, że zawodnik wystąpi w Zabrzu, a 6 lutego w meczu rewanżowym Ligi Mistrzów z Dunkerque HB Grand Littoral w płockiej Orlen Arenie – Robert Raczkowski (dla PAP).

Powodzenia!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika