Dziękujemy za wsparcie (stan konta: 1 769,01 zł)!

nafciarze_responsive

Kibice Wisły wiele razy udowadniali, że potrafią się jednoczyć i zawsze można na nich liczyć. Specjalnie dla nich (Was – kibiców) został powołany serwis, który mamy nadzieję będzie z dnia na dzień wchodził na wyższy poziom. W przeciągu ponad miesiąca, dzięki waszym wpłatom zebraliśmy 1 769,01 zł za które serdecznie dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna!

Wkrótce minie rok, odkąd serwis ujrzał światło dzienne i możemy wam obiecać, że będzie działał dalej w dużej mierze dzięki waszemu wsparciu. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na pokrycie reszty zobowiązań, które zostały zaciągnięte podczas tworzenia strony. Za pozostałą kwotę opłaciliśmy serwer oraz domenę, zaś reszta pieniędzy zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby i modyfikację serwisu, która wiąże się z niemałymi wcale kosztami. Z początkiem sezonu planujemy wprowadzić kilka istotnych zmian, które poprawią m. in. sposób komunikacji między użytkownikami strony.

Dziękujemy za wpłaty!

Redakcja

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika