II turniej kibiców w darta

dart-wide

Płocki Klub Darta oraz serwis Nafciarze.info pragną zaprosić wszystkich kibiców Wisły do uczestnictwa w drugiej edycji turnieju darta, który odbędzie się 24 stycznia w Pubie „Paradoks” (STEEL DART ARENA) przy alejach Jachowicza 27 (budynek Cech Rzemiosł Różnych). W imprezie może wziąć udział maksymalnie 64 zawodników, a o ich rozstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Zawody będą rozgrywane na tarczach klasycznych tzw. sizalowych, co dla niewtajemniczonych oznacza, że będą bezwrzutowe, a zamiast komputera liczyć będą zawodnicy Płockiego Klubu Darta. W samych zawodach żaden członek PKD nie będzie brać udziału.

Wpisowe do turnieju wynosi 10,00 zł, które zostanie wymienione na talony na dwa kufle złocistego trunku. Zapisów dokonujemy pod adresem mailowym info@nafciarze.info. Warunkiem wpisania na listę zawodników jest uiszczenie wpisowego na numer konta: 50 1020 5558 1111 1471 8830 0095 (w tytule przelewu należy wpisać: turniej darta oraz swoje imię i nazwisko) lub w restauracji La Petite na ul. Grodzkiej w poniedziałek i środę (20 i 22 stycznia w godzinach 16-19). Z uwagi na miejsce, w którym turniej będzie rozgrywany, w wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie (18+). Dodatkowo każdy zawodnik uczestniczący w turnieju zobligowany jest do przyjścia w koszulce w jedynych słusznych barwach 😉 – poza wpisowym jest to warunek konieczny uczestnictwa w imprezie. Serwis Nafciarze.info oraz Płocki Klub Darta ufundował dla zwycięzców nagrody rzeczowe oraz puchary.

W czasie imprezy planujemy wiele atrakcji dla uczestników oraz gwarantujemy, że nikt nie będzie żałował spędzone popołudnia i wieczoru w gronie osób dla których Wisła to coś więcej, niż klub.

Jako, że na 24 stycznia zaplanowane są dwa półfinały duńskich Mistrzostw Europy (o godz. 18.30 i 21.00), oba te spotkania będzie można obejrzeć w tzw. międzyczasie rozgrywania turnieju wśród innych kibiców. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, poćwiczyć trochę koncentrację i celność rzutów, spotkać się w gronie kibiców w nieco odmiennej scenerii niż mecz lub po prostu miło spędzić czas.

Termin zapisów mija o godzinie 22.00 dnia 22 stycznia! (przelew musi zostać zaksięgowany najpóźniej w dzień później).

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika