„Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra…!”

wisla-vive_1110_73

Już tylko niespełna trzy tygodnie pozostały do inaugurującego spotkania Nafciarzy w fazie grupowej Pucharu EHF. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje w dniach 10-11 lutego wyjazd do Elverum na mecz Wisły w ramach fazy grupowej Ligi Europejskiej (foto: skibek.pl).

Koszt wyjazdu szacuje się na około 600 zł, jednak jest uzależniony od aktualnej ceny za przelot i może ulec zmianie, zarówno na plus jak i na minus (cena na dzień 17 stycznia). W cenie oprócz przelotu skalkulowano, wyjątkowo kosztowne przejazdy po Norwegii, nocleg w Oslo oraz bilet na mecz. W cenie nie uwzględniono przejazdu na lotnisko w Warszawie lub Modlinie i z powrotem do Płocka.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o pilny kontakt pod adresem handball.fans@wp.pl z podaniem swoich podstawowych danych! Zapisu osób zainteresowanych dokonamy z chwilą uiszczenia opłaty przelewem na konto Stowarzyszenia: PSSPR – 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428. Na zgłoszenia czekamy do 28 stycznia.

Jednocześnie informujemy, że koszt wyjazdu na dwa pozostałe spotkania w ramach Ligi Europejskiej wyniesie ok. 250 zł (plus bilet na mecz) i będzie uzależniony od liczby chętnych. Szczegółowe informacje dotyczące tych wyjazdów podamy w pod koniec stycznia.

PSSPR

Tagi: ,

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika