Kenneth Olsen o szansach Nafciarzy

kenneth olsen

W dniu wczorajszym udało nam się chwile porozmawiać z byłym skrzydłowym płockiej Wisły, Kennethem Olsenem, który aktualnie mieszka w duńskim Holstebro i zdradził nam swoją opinie na temat jutrzejszego spotkania Nafciarzy (foto: lt-haandbold.dk).

Co u ciebie słychać po odejściu z zespołu płockiej Wisły?

Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Aktualnie mieszkam w Holstebro i gram w drugiej lidze duńskiej dla zespołu Lemvig-Thyborøn Håndbold.

Jak przebiega twoja kariera w nowym zespole oraz czy nadal grasz na pozycji skrzydłowego, jak to miało miejsce w zespole prowadzonym przez Larsa Walthera?

W aktualnym sezonie idzie nam bardzo przyzwoicie. Jedną kolejkę przed zakończeniem fazy zasadniczej sezonu 2012/2013 mamy już zagwarantowaną grę w barażach o awans do najwyższej klasy rozrywkowej. Postanowiłem, że zostanę w zespole jeszcze rok, a moja pozycja na boisku uległa znaczącej zmianie. Aktualnie gram na pozycji rozgrywającego, jestem zawodnikiem pierwszej siódemki i do tego momentu zapisałem na swoim koncie 112 trafień.

Jakie jest twoje zdanie na temat niedzielnej potyczki Nafciarzy z zespołem Team Tvis Holstebro? Uważasz, że Wiślacy mają szanse odnieść końcowy sukces?

 Kluczem do zwycięstwa będzie twarda obrona oraz zatrzymanie szybkich ataków duńskiego zespołu. Jeżeli uda wam się zneutralizować kontrataki i zagrać skutecznie w obronie to nie powinniście mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa w tym spotkaniu. W przeciwnym wypadku powinniście być bardzo rozczarowani.

Wybierasz się w niedzielne popołudnie, aby zobaczyć spotkanie swojego byłego zespołu?

Bardzo chciałem przyjść i wspierać Wisłę, ale niestety w tym samym czasie gram mecz ligowy i nie będzie to możliwe. Wielka szkoda ponieważ bardzo na to liczyłem. Pozdrawiam kibiców i życzę Wiśle sukcesów.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika