Kolejne kibiców wyjazdy!

wisla-holesbro_05Maraton wyjazdowy trwa. W przyszłym tygodniu czekają nas kolejne dwa spotkania wyjazdowe Wiślaków. W środę Nafciarze zagrają rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski w Kwidzynie, a w przyszłą sobotę ligowy mecz w Szczecinie. Informujemy, że informacje o wyjeździe do Veszprem podamy pod koniec przyszłego tygodnia (foto: skibek.pl).

Poniżej przedstawiamy rozkład wyjazdowy na najbliższe spotkania. Zapisy (z wyjątkiem wyjazdu do Kielc) będą prowadzone wyłącznie w formie elektronicznej – pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl  lub prywatną wiadomością na naszym koncie na facebook’u. Koszty wyjazdów są skalkulowane na podstawie przewidywanych ilości chętnych. Podane poniżej kwoty wynikają z założonych przez nas frekwencji i mogą ulec zmianie.

  1. Kwidzyn 5 marca – koszt wyjazdu ok. 40 zł + bilet – wyjazd w środę ok. godz. 14 sprzed Orlen Areny,
  2. Szczecin – 8 marca – koszt wyjazdu ok. 60 zł + bilet – wyjazd w sobotę ok. godz. 10 sprzed Orlen Areny,
  3. Kielce 12 marca – koszt wyjazdu ok. 50 zł + bilet (30 zł) – zapisy wyłącznie w czwartek 6 marca w godzinach 17-18 w Restauracji La Petite przy ulicy Grodzkiej 16.
  4. Legionowo – 19 marca – koszt wyjazdu zakładając frekwencje na poziomie 50 osób wyniesie 25 zł plus bilet na mecz (ok. 10 złotych). W przypadku mniejszej liczby chętnych cena będzie nieznacznie wyższa.

Podczas zapisów na wyjazdy decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przy zapisach podajemy tradycyjnie: imię i nazwisko oraz pesel. Zapisy w formie elektronicznej – mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć w dniu wyjazdu pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie i Serwis Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika