Kup wlepki – dofinansuj oprawy!

WISLAPLOCKSKLEJKA

Inauguracja sezonu za nami. Pomimo minimalnej porażki z Montpellier podopieczni Manolo Cadenasa mają bardzo duże szanse na awans do fazy grupowej ligi mistrzów. Z tej okazji grupa odpowiadająca za doping na meczach Nafciarzy przygotowała dla kibiców serię wlepek.

Pakiet składa się z 40 szt. wlepek – osiem rodzajów po pięć sztuk każdej. Cena za pakiet to 5,00 zł, a całkowity dochód ze sprzedaży wlepek zostanie przeznaczony na pokrycie części kosztów związanych z organizacjami opraw meczowych. Wlepki będą do nabycie na dole sektora G przed i w przerwie meczu z francuskim Montpellier.

Dodatkowo zachęcamy do wsparcia finansowego organizacji opraw poprzez wrzucanie datków do puszek podczas meczy Nafciarzy w Orlen Arenia. Całkowity dochód ze zbiórek jest w całości przeznaczany na pokrycie kosztów opraw.

Przed Naszym ukochanym klubem jeden z najważniejszych meczy w rozpoczętym już sezonie. Apelujemy do wszystkich kibiców, aby włączyli się w głośny i żywiołowy doping dla naszych zawodników. Pomóżmy im awansować do fazy grupowej ligi mistrzów. Do zobaczenia w Orlen Arenie – zabawę zaczynamy już o 15.30!

Wisła My Wierzymy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika