Kwiatkowski oficjalnie w Pogoni

Jak informuje oficjalna strona Pogoni Szczecin (gazsystempogon.pl), Zbigniew Kwiatkowski będzie reprezentował klub z Pomorza Zachodnia w najbliższym sezonie (foto: skibek.pl)

„Kiedy pojawiła się informacja o możliwości pozyskania Zbyszka Kwiatkowskiego nie mogliśmy nie podjąć działań. Zawodnik z takim doświadczeniem i potencjałem będzie doskonałym uzupełnieniem naszej drużyny. Podpisując kontrakt ze Zbyszkiem mieliśmy na uwadze jego reprezentacyjne zgranie z Mateuszem Zarembą, rozmowy były długie i ciężkie ale zwieńczone sukcesem” – podsumował ostatni transfer Pogoni trener Rafał Biały.

Sam zainteresowany tak odniósł się do całej sytuacji: „Na samym początku chciałbym podziękować kibicom za to, co zrobili na meczu z Kwidzynem. Serce zaczęło mocniej bić. Myślę, że niedługo będę mógł im jeszcze osobiście podziękować, bo już 22 września zawitam ponownie do Płocka, ale już w barwach Gaz-System Pogoni Szczecin – mówi Zbyszek Kwiatkowski – Przyznam, że odebrałem sporo telefonów, ale oferta Szczecina była najkonkretniejsza. Nie owijali w bawełnę, przedstawili swoje możliwości. Rozmowa była krótka i na temat. Pod względem sportowym również jest to zespół bardzo ambitny, o czym mogą świadczyć wzmocnienia z przerwy letniej. Są przesłanki, żeby wierzyć, że będzie to w tym sezonie bardzo ciekawa drużyna. Powrót w przyszłości do Wisły? Nigdy nie mów nigdy. Mam jednak swoje plany, wizje. Chciałbym się teraz skupić na ciężkiej pracy w nowej drużynie, żeby rozwijać się pod względem sportowym. Oczywiście z Płockiem jestem zżyty emocjonalnie i pewnie jeśli kiedyś pojawi się taka możliwość ponownego założenia niebiesko-biało-niebieskiej koszulki, na pewno to rozważę. Póki co wierzę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.”

Zbigniew Kwaitkowski reprezentował barwy Wisły Płock od 2004 roku. W tym czasie zdobył z Nafciarzami pięć tytułów Mistrza Polki.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika