Lubisz pisać? Czekamy na ciebie!

nafciarze_responsiveChcąc stale się rozwijać i mając na uwadze ostatnie ubytki kadrowe ogłaszamy nabór do redakcji. Poszukujemy osoby, która chce poznać funkcjonowanie serwisu oraz klubu od podszewki, zna poprawne zasady gramatyczne języka polskiego, a przelewanie myśli na papier nie sprawia jej większych trudności.

Poszukujemy osoby rzetelnej i odpowiedzialnej, aby móc systematycznie pomagać w tworzeniu serwisu. Do głównych zadań wybranej przez nas osoby będzie w dużej mierze należało pisanie zapowiedzi meczowych oraz redagowanie newsów o aktualnych poczynaniach płockiego klubu. Na początek oferujemy kilkunastodniowy okres próbny, który naturalnie może się zakończyć nawiązaniem stałej współpracy.

Jeżeli uważasz, że umiesz pisać, a twoje teksty zaciekawią odbiorców…napisz. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi! U nas możesz rozwinąć swoje umiejętności, zyskać nowe doświadczenie oraz przede wszystkim zrobić krok w stronę profesjonalnego dziennikarstwa! W zamian poza możliwością pisania o ukochanym klubie oferujemy akredytację prasową na wszystkie spotkania domowe oraz wyjazdowe Nafciarzy (PGNiG Superliga, Puchar Polski, Europejskie Puchary).

Na zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: info@nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika