Nowe gadżety na początek rundy

_20_81

Z początkiem rundy rewanżowej sezonu 2012/2013 Sklep Kibica SPR Wisła Płock i Sklep Sportowy „DAGNA” przygotowali dla kibiców kilka nowych gadżetów na drugie półrocze trwających rozgrywek. Dodatkowo przypominamy o projekcie „Zdjęcie z idolem”.

Sklep Kibica SPR Wisła Płock i Sklep Sportowy „DAGNA” przygotowali kilka nowych gadżetów, a dwa z nich chcielibyśmy zaprezentować:

szalik HD

– szalik „pasiak” – tkany, a nie dziany jak miało to miejsce do tej pory. Pasiak z siedmioma gwiazdkami oraz logami miasta Płocka i klubu SPR Wisła Płock.

_9_11

– koszulka z wizerunkiem piłkarza – kibice będą mogli zaopatrzyć się w t-shirt z wizerunkiem (zdjęcia w ruchu) i numerem każdego zawodnika Nafciarzy.

Dodatkowo przypominamy o trwającym projekcie  pod tytułem „Zdjęcie z idolem”. Akcja ta jest skierowana do wszystkich kibiców i sympatyków piłki ręcznej, którzy chcieliby mieć zrobione profesjonalne zdjęcie (format A4) oprawione w niebieską ramkę  z autografem ulubionego zawodnika Wisły Płock. Zdjęcia kibiców z poszczególnymi zawodnikami naszego klubu wykonywane będą w Sklepie Kibica w Orlen Arenie około 15 min. po zakończeniu każdego meczu, a pierwsza okazja w tym roku na zdobycie unikalnej pamiątki będzie już po środowym meczu Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski (06.02.2013). W „sesji” zdjęciowej będą mogły wziąć udział tylko osoby, które wcześniej zgłosiły się do projektu „Zdjęcie z idolem” (kontaktując się ze Sklepem Kibica), wskazały swojego „idola” z którym będą chciały mieć zdjęcie i dokonały opłaty za zdjęcie. Zdjęcie o wymiarach A4 (21 x 30cm) zostanie wykonane profesjonalnie i oprawione w niebieską drewnianą ramkę z nietłukącą się szybką. Można je powiesić na ścianie lub postawić na biurku (na życzenie kibica zdjęcie może być opatrzone autografem zawodnika).

Każda osoba, która chciałaby skorzystać z oferty proszona jest o kontakt osobisty, telefoniczny  (tel. 24 2682472 do godz. 13) lub mailowy: sklepkibica.sprwislaplock@wp.pl w celu wskazania nazwiska zawodnika Wisły z którym chciałaby mieć zrobione zdjęcie, podania danych kontaktowych oraz wniesienia opłaty w wysokości 25 złotych  za każde zdjęcie.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika