Pierwsze urodziny Nafciarze.info!

urodziny_3_a

Dokładnie rok temu, czyli 8 sierpnia 2012 roku w sieci zadebiutował serwis nafciarze.info. Od tego czasu zmieniło się wiele wokół płockiego szczypiorniaka, a o wszystkim tym – i dobrym i złym – staraliśmy się informować na bieżąco.

Przez rok działalności zyskaliśmy kilku partnerów, zebraliśmy „parę groszy”, które spłynęły od was, wprowadziliśmy wersję mobilną strony, z której bardzo chętnie korzystacie, zebraliśmy niemal 1300 „like’ów” na facebooku i co najważniejsze napisaliśmy dla was 325 tekstów (w tym zapowiedzi, relacje, cykle artykułów, wywiady itd.), a wy licznie dzień w dzień odwiedzaliście naszą (i Waszą) stronę. Skutkiem naszej codziennej pracy i waszej aktywności jest imponująca liczba odwiedzin, która sięga… 1 420 000 (słownie: milion czterysta dwadzieścia tysięcy).

Odwiedziny strony miały miejsce z niemal wszystkich kontynentów świata, w tym obu Ameryk, Afryki, Azji i Australii. Dotarliśmy (przypadkowo lub nie) do tak egzotycznych krajów dla szczypiorniaka jak Kanada, Pakistan, czy… Uganda.

Pierwszy rok działalności serwisu za nami, kolejne (miejmy nadzieję) przed nami!

Dziękujemy, że przez te 365 dni byliście z nami! Będziecie dalej?

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika