Rozdajemy wejściówki na Polish Hip-Hop Festival 2013!

safe_image

Zapewne zauważyliście, że od kilku dni w tle serwisu nafciarze.info widnieje reklama promująca Polish Hip-Hop Festival Płock 2013, który odbędzie się na płockiej plaży w dniach 1-3 sierpnia 2013 roku. W związku z powyższym mamy dla was cztery wejściówki na tę właśnie imprezę… Szczegóły znajdziecie poniżej.

Celem trzydniowej imprezy jest stworzenie największego w Polsce festiwalu przedstawiającego kulturę hip – hop w jego pełnym spektrum. Festiwal ten będzie wyraźnie wyróżniał się od innych imprez muzycznych odbywających się w Polsce. Dynamiczny, interesujący i różnorodny program z udziałem największych polskich gwiazd tego nurtu pozwoli stworzyć wyjątkowe zjawisko artystyczne.

Polish Hip-Hop Festival ma ścisły związek ze wszystkimi największymi i najpopularniejszymi wytwórniami muzycznymi w naszym kraju oraz kilkoma innymi niezależnymi labelami muzycznymi.

Jednym z głównych założeń festiwalu jest stworzenie jedynego prestiżowego festiwalu poświęconego muzyce hip-hop w naszym kraju. Dodatkową atrakcją jest powrót po 12 latach do bitwy freestylowej, pierwsza bitwa zwana również Płocką Bitwą odbyła się w połowie sierpnia 2001 r. pomiędzy GibGibon Skład a Obrońcami Tytułu. Wieczór ten przeszedł do historii polskiego rapu jako najważniejsza bitwa freestylowa.

Na scenie Polish Hip-Hop Festival wystąpią: Wzgórze Ya-Pa 3 z jedynym koncertem w 2013 roku, Sokół i Marysia Starosta, Pezet, Fenomen, Bisz z B.O.K. Liveband, Te-Tris, Onar, donGURALesko. Miuosh, P.I.H., W.E.N.A., Gruby Mielzky, Bonson & Matek, Solar/Białas, Małach & Rufuz, Gedz, Mam Na Imię Aleksander, Braddu, 2sty, Big _A i inni. Festiwal poprowadzi prezenter telewizyjny Wujek Samo Zło, znany z programów telewizyjnych „Rap Kanciapa” oraz „Rap Pakamera” czy „Rap Kanapa”.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podać nazwiska jak największej liczby zawodników, którzy podczas swojej kariery reprezentowali barwy zarówno siódemki z Płocka jak i z Kielc.

Na wasze odpowiedzi czekamy do środy (24.07), do godziny 12.00. Bilety otrzymają cztery osoby, które wymienią jak najwięcej nazwisk graczy. W przypadku, kiedy wiele osób poda taką samą liczbę szczypiornistów, dokonamy losowania, które odbędzie się w La Petite Nalesy w środę (31.07, godzina do ustalenia). Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie!

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu prosimy przesyłać na adres: info@nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika