Szpitala ciąg dalszy – pacjent Lijewski

wis-thw_52

Nie widać końca kontuzji w kadrze Wisły. Po Adamie Wiśniewskim, Ivanie Nikceviciu, Kamilu Syprzaku do grona zawodników wykluczonych z występu przez co najmniej dwa tygodnie dołączył Marcin Lijewski, który podczas spotkania z Piotrkowianinem naderwał mięsień dwugłowy uda (foto: skibek.pl).

Szeryf nie wsiadł do samolotu, który obrał kierunek na Francję, gdzie Nafciarze w sobotę rozegrają spotkanie drugiej kolejki Ligi Mistrzów z Dunkierką. Co gorsza, pod wielkim znakiem zapytania stoi jego występ w dwóch spotkaniach (ligowym i w ramach Champions League) z siódemką z Kielc. Trenerowi Manolo Cadenasowi na prawym rozegraniu pozostają do dyspozycji Paweł Paczkowski (który ledwo co wrócił po kontuzji) oraz grający ostatnio od święta Bostjan Kavas.

„Wszystko będzie zależało od postępów w rehabilitacji i w jakim tempie Marcin będzie wracał do pełnej sprawności. Po dwóch tygodniach czeka go kolejne USG i decyzja, kiedy wróci na boisko” – Mariusz Jaroszewski, masażysta Wisły Płock (źródło: Polska Agencja Prasowa).

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika