Szybko, sprawnie i z pieśnią na ustach, czyli jedziemy do Kielc

wisla-dunkierka_25

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej informuje, że zbiórkę na niedzielny wyjazd do Kielc zaplanowano na godzinę 11.40. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych rzeczy, które będą pomocne podczas wyjazdu. (foto: skibek.pl)

1. Najważniejsza rzecz, o której nie może zapomnieć żaden kibic Wisły – to SZALIK i NIEBIESKA KOSZULKA. Niezależnie od wyniku meczu każdy z nas dopinguje i wzajemnie się mobilizuje.

2. Podczas całego wyjazdu nie będzie możliwości postoju na posiłek dlatego prosimy zapewnić sobie suchy prowiant.

3. Każdy musi posiadać przy sobie dokument tożsamości z peselem, który okaże przy wejściu na halę.

4. UWAGA ! Osoby pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczone na halę.

5. Bilety na mecz będą rozdawane w autokarach podczas podróży.

6. Autokary będą ponumerowane: nr 1 – to autokar rodzinny, który zostanie podstawiony pod wejście K1. Pozostałe autokary będą podstawione analogicznie pod następnymi klatkami.

7. Aby uniknąć zamieszania prosimy o nie wsiadanie do autkarów. Będziemy na bieżąco informować o miejscach w poszczególnych autokarach.

8. W przypadku, gdy zabraknie miejsc w którymś z autobusów prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość przy oczekiwaniu na miejsca w pozostałych autobusach. Miejsc nie zabraknie!

9. Zbiórka o godzinie 11:40. Wyjazd planowany jest na godzinę 12 i o tej porze wszyscy muszą być gotowi do odjazdu, gdyż w momencie startu nie będziemy na nikogo czekać. Powrót planowany jest na około 2:00 w nocy.

10. Osoby, które mają jakiekolwiek zaległości związane z wpłatami oraz zgodami rodziców na wyjazd proszone są o podejście na czoło autokaru nr 2 gdzie będą oczekiwać organizatorzy wyjazdu.

DO NIEDZIELI ! Stowarzyszenie/ Serwis Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika