Współpracę czas zacząć!

Miło Nam poinformować, że od dnia dzisiejszego serwis Nafciarze.info oraz Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej nawiązały współpracę partnerską, która będzie odbywała się na kilku płaszczyznach.

Jako serwis Nafciarze.info jesteśmy z wami od sierpnia bieżącego roku, a z każdym miesiącem staramy się udoskonalać nasze „dziecko” tak, aby każdy z kibiców Wisły i ogólnie rzecz ujmując sympatyków piłki ręcznej mógł znaleźć dla siebie ciekawe i rzetelne informacje dotyczące naszego ukochanego klubu przekazane w fachowy sposób. W przeciągu zaledwie kilku miesięcy udało nam się zdobyć rzeszę stałych użytkowników nie tylko z naszego miasta, regionu czy kraju, ale nawet z kilku dość… egzotycznych zakątków świata. Możemy obiecać, że nie spoczniemy na laurach i w dalszym ciągu będziemy dążyli do udoskonalania naszego serwisu, a tym samym spełniania oczekiwań naszych odbiorców.

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej obecne jest w świadomości kibiców naftowego klubu od połowy 2008 r. i aktualnie zrzesza około 150 członków. Głównymi zadaniami Stowarzyszenia jest współudział w przygotowaniach opraw, które są prezentowane na meczach oraz organizacja wyjazdów kibiców na spotkania szczypiornistów Wisły. Celami statutowymi Stowarzyszenia jest wytwarzanie atmosfery zaufania i szacunku do sekcji piłki ręcznej Wisły Płock, jego sympatyków oraz upowszechniania jej w Polsce i za granicą. Należy również nadmienić, że członkowie PSSPR wiele razy brali udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych oraz promujących nasz klub i miasto w kraju i poza jego granicami.

Współpraca między serwisem Nafciarze.info, a Płockim Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Ręcznej będzie miała charakter czysto informacyjny, a obydwa media zachowają swoją autonomię i niezależność w niezmienionym dotąd kształcie i formie. Wspólnie będziemy się wspierać podczas organizacji różnego rodzaju eventów jak np. akcji charytatywnych, zbiórek, turnieju kibiców piłki ręcznej i wielu innych. Dodatkowo loga partnerskie pojawią się na stronach obu serwisów. Mamy nadzieje, że nasza współpraca pozwoli na jeszcze trwalsze scalenie środowiska wszystkich kibiców Wisły i propagowanie idei kulturalnego kibicowania, a pierwsza wspólna inicjatywa ujrzy światło dzienne w bardzo krótkim czasie.

Serwis Nafciarze.info i PSSPR

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika