Wspomóż serwis nafciarze.info!

Strona nafciarze.info działa coraz prężniej. Uruchomiliśmy większość funkcjonalności, które sobie zaplanowaliśmy, choć cały czas pracujemy nad kolejnymi oraz dopracowujemy te już istniejące. Staramy się, aby strona była aktualizowana na bieżąco, a relacje ze spotkań pojawiały się najszybciej jak to jest możliwe. 

W tym miejscu chcielibyśmy zaapelować jeszcze raz o pomoc finansową, która jest nam niezbędna. Mówiąc krótko – bez waszego wsparcia nie będziemy w stanie prowadzić serwisu. Chęć, zapał, poświęcenie – to jesteśmy w stanie dać od siebie pracując co dzień nad naszą i Waszą stroną. To jednak nie wystarczy. Koszt stworzenia strony od podstaw jest naprawdę znaczny. Kwota ta oscyluje bowiem w granicach trzech tysięcy złotych. Póki co, udało nam się zebrać… 130 złotych. W związku z powyższym ponawiamy apel i po raz kolejny udostępniamy numer konta i liczymy na wasze wsparcie!

Numer konta: BRE BANK, 42 1140 2004 0000 3702 3816 5207 z dopiskiem NAFCIARZE.INFO.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika