Wspomóż serwis nafciarze.info

W pierwszym tygodniu sierpnia oddaliśmy w wasze ręce najmłodsze dziecko kibiców płockiego szczypiorniaka: serwis nafciarze.info. Jak informowaliśmy wszystkich w pierwszym naszym tekście, pomysł stworzenia strony poświęconej szczypiornistom Wisły Płock narodził się nagle, dość niespodziewanie, można powiedzieć, że w pewnej tajemnicy. Nie było to działanie planowane, odczuwaliśmy po prostu dużą potrzebę stworzenia czegoś, czego nie zamkniemy ot tak, czegoś, co będzie służyło nam i wam, czego i my i wy będziecie autorami. Zdecydowaliśmy się poświęcać wiele swojego czasu, sporo nerwów, ale i nakładów finansowych, byście mogli patrzeć teraz na serwis nafciarze.info i czytać ten tekst.

Szacujemy, że serwis działa obecnie na ok 40-50% swojego potencjału. Najwięcej uwagi poświęcamy bieżącym wydarzeniom z życia klubu, zapowiedziom, relacjom, ale nie tylko. Co dzień staramy się uzupełniać brakujące informacje, korygować działy, uwzględniać wasze uwagi. Mamy nadzieję, że pełną parą ruszymy wraz z początkiem nowego sezonu, bo właśnie wtedy chcielibyśmy, aby wszystkie funkcjonalności, które planowaliśmy zaczęły być dla was dostępne.

Pracujemy nad pozyskaniem reklamodawców, którzy pomogliby nam w utrzymaniu serwisu oraz w odzyskaniu choć części niemałych środków, które dotychczas zostały zainwestowane w stworzenie serwisu. Racjonalne myślenie nakazuje nam wyważyć ilość oraz formę reklam, które są nieuniknione, ale jednocześnie nie mogą przeszkadzać użytkownikom w codziennych wizytach na łamach nafciarze.info.

Mamy nadzieję, że również i Wy pomożecie nam w kwestiach finansowych. Liczymy na Wasze najdrobniejsze nawet wpłaty, ponieważ wychodzimy z założenia, że serwis nie należy do grupy, która powołała go do życia. Strona nafciarze.info została stworzona z myślą o kibicach i im ma służyć. Wkrótce w menu na górze pojawi się na stałe zakładka 'wspomóż serwis’. Póki co, dla wszystkich, którzy chcą i są w stanie przeznaczyć jakąkolwiek kwotę podajemy numer konta do wykonania przelewu: BRE BANK, 42 1140 2004 0000 3702 3816 5207 z dopiskiem NAFCIARZE.INFO.

Dziękujemy!!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika