Zgotujmy im piekło!

Sezon 18/19 PGNiG Superligi wkracza w decydującą fazę. Już w najbliższą środę gramy pierwszy mecz finału z naszym odwiecznym rywalem z Kielc. Chyba nie ma kibica szczypiorniaka w Płocku, którego specjalnie trzeba by było przekonywać do pojawienia się na hali kiedy do Płocka przyjeżdża zespół z województwa świętokrzyskiego. Zgotujmy im prawdziwe piekło jak to, którego doświadczyli w pamiętnym 2011 roku!

W ostatnim czasie pokazaliśmy, że duch w kibicowskiej braci w Płocku nie zginął. Niemal pełny młyn na meczu z Pick w Płocku, ponad 100 osób w Segedynie i niemal 500 w Poznaniu. Ciągle to mamy i teraz nadchodzi moment aby dać z siebie maksa w ostatnim meczu w Płocku w tym sezonie. Przyjdźmy wszyscy na sektor za bramką i pokażmy chłopakom, że wierzymy w nich i w odzyskanie tytułu dla Wisły. Zbieramy się wcześniej tak żeby „przywitać” odpowiednio Kielce już w czasie rozgrzewki!

Zespół pewnym awansem do finału pokazał, że nie jesteśmy na straconej pozycji i jeśli tylko uda się osiągnąć korzystny rezultat w pierwszym spotkaniu to wszystko jest możliwe. Podkreślam: pierwszy mecz będzie kluczowy i tu po prostu musimy być tym przysłowiowym ósmym zawodnikiem.

Do finałów przystąpimy bez kontuzjowanych Tomka Gębali i Marko Tarabochii a pozostali zawodnicy powinni być w 100% gotowi. Kluczem do osiągnięcia sukcesu będzie wyłączenie z gry Luki Cindrica bo nie jest tajemnicą, że w tym momencie to połowa siły rażenia zespołu z Kielc. Może powinniśmy dać Lovro żeby ostro odcinał swojego rodaka 1 na 1 już od pierwszych minut? Może to spowodowałoby zamieszanie w szeregach przyjezdnych i pozwoliło zbudować przewagę już od pierwszych minut spotkania? Wierzę, że trener Sabate przygotuje jakąś niespodziankę i skutecznie ustawi grę defensywy naszego zespołu pod nieobecność Tomka Gębali.

Osobiście w głowie mam już tylko ten mecz, ciężko jest skupić się na zadaniach dnia codziennego a to przecież dopiero poniedziałek. Odliczam godziny… Naprzód Nafciarze!!!!!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika