Znamy nowe władze Wisły!

wisla-iskra_024

Po kilkunastu dniach oczekiwania w końcu poznaliśmy nowe władze SPR Wisły Płock. Po rezygnacji Andrzeja Miszczyńskiego, klub się przeorganizował, czego skutkiem jest dwuosobowy zarząd. Na fotelu prezesa zasiał Robert Raczkowski, jego zastępcą będzie Artur Zieliński. W klubie w niespecyzowanej jeszcze roli zatrudniony zostanie również były reprezentant Polski, ostatnio komentator w Polsacie Sport – Artur Siódmiak  (foto: skibek.pl).

Piotr Robert Raczkowski – jest menedżerem zarządzającym i operacyjnym z 18-letnim doświadczeniem w kierowaniu podmiotami gospodarczymi.  Jest absolwentem Akademii Strategicznego Przywództwa przy Harvard Business Review, studiów EMBA w języku niemieckim (HHL Leipzig/WHU) oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Współtworzył i zarządzał firmą Stangpol przeobrażoną w Henczke Budownictwo, obecnie kieruje CKTiS S.A.

Piotr Raczkowski jest także wykładowcą w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesami i inicjacji oraz planowaniem projektów. Biegle posługuje się językiem niemieckim i rosyjskim. Żonaty, trójka dzieci.

Artur Zieliński
 – jest absolwentem Politechniki Warszawskiej – inżynier na kierunku Inżynieria Środowiska. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe o kierunku Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz  Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Od 2003 r. zawodowo związany z PKN ORLEN S.A. na stanowiskach menedżerskich. Kierował Regionalnym Zespołem Sprzedaży Hurtowej, Działem Obsługi Klientów Ekotermu i Zespołem w Dziale Sprzedaży Kart Flotowych. Żonaty, córka 11 lat (źródło: ump.pl)

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika