Zrnić i Kević wzmocnili Nafciarzy!

Vedran-Zrnic-foto-PIXSELL

Sprawdziły się medialne nieoficjalne doniesienia dotyczące uzupełnienia składu niebiesko-biało-niebieskich. Ekipę z Tumskiego Wzgórza zasilili doświadczony i utytułowany prawoskrzydłowy – Vedran Zrnić oraz grający na środku rozegrania – Janko Kević.

Obaj Chorwaci będą do dyspozycji trenera Manolo Cadenasa już w najbliższym wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Porto. Legenda chorwackiego szczypiorniaka – Vedran Zrnić przez ostatnie siedem sezonów reprezentował barwy niemieckiego VFL Gummersbach, z którym rozstał się we wrześniu za porozumieniem stron wskutek zaległości finansowych, jakie miał wobec niego klub. Vedran to również najlepszy zawodnik na swojej pozycji podczas Mistrzostw Świata w 2011 roku.

Mniej znany – 27-letni Janko Kević grał ostatnio w odległym Katarze, wcześniej zaś reprezentował barwy RK Siscia oraz RK Nexe Nasice. Jego przydatność do zespołu zostanie bliżej określona po ostatnim meczu Nafciarzy w tym roku, kiedy to sztab szkoleniowy Nafciarzy podejmie decyzję na temat przyszłości środkoworozgrywającego w Płocku.

 

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika