Zrób fotkę z Dżonym oraz Łysym

Sklep Kibica SPR Wisła Płock  pragnie zachęcić kibiców do wzięcia udziału w projekcie pt.: „Zdjęcie z idolem”. Projekt ten jest skierowany do wszystkich (młodszych i starszych) kibiców i sympatyków piłki ręcznej, którzy chcieliby mieć zrobione profesjonalne zdjęcie  z autografem ulubionego przez siebie zawodnika Nafciarzy. Klubowy fotograf będzie robił zdjęcia kibiców z poszczególnymi zawodnikami naszego klubu w Sklepie Kibica w Orlen Arenie około 15 min. po zakończeniu każdego meczu. W „sesji” zdjęciowej będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które wcześniej zgłosiły się do sklepu, zapisały i uiściły opłatę w wysokości 25 zł. Zdjęcie będzie miało wymiary A4 (21 X 30cm), zostanie profesjonalnie wykonane i oprawione w niebieską drewnianą ramkę z nietłukącą się szybką, którą można powiesić na ścianie lub postawić na biurku.

Po szlagierowym spotkaniu w najbliższą sobotę (5.10) Wisła – Iskra do dyspozycji kibiców będą: Valentin Ghionea oraz Ivan Nikcević.

Oto kilka zdjęć najmłodszych kibiców z bohaterem jednej z sesji – Marcinem Lijewskim.

IMG_9954

IMG_9966

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika