ZYSKALIŚMY KOLEJNYCH PARTNERÓW!

sklep

Redakcja serwisu Nafciarze.info nie spoczywamy na laurach i stara się docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego kolejnymi partnerami serwisu stały się Sklep Sportowy „Dagna” i Sklep Kibica SPR Wisła Płock.

W obydwu punktach wszyscy kibice Nafciarzy mogą nabyć różnego rodzaju pamiątki klubowe od kalendarzy, przez koszulki meczowe, aż do kubków z wizerunkami piłkarzy ręcznych Wisły oraz wielu innych gadżetów. Dodatkowo Sklep Sportowy „Dagna” oferuje szeroki wachlarz odzieży sportowej różnych marek, a posiadaczom karnetów przysługuje rabat na zakupy w wysokości 10%. Przypominamy również, że każdy klient robiący zakupy w „Dagnie” za co najmniej dwieście złotych otrzymuje bilet na kolejny mecz płockiej Wisły.

baner

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować wszystkich kibiców o pewnej zależności. Zarówno Sklep Sportowy „Dagna” zlokalizowany przy ulicy Nowy Rynek, jak i Sklep Kibica SPR Wisła Płock mieszczący się w Orlen Arenie należą do jednego właściciela, a klub SPR Wisła Płock nie ingeruje w jego autonomię oraz działalność. Oba te podmioty natomiast ściśle współpracują w temacie sprzedaży biletów i karnetów na mecze, wytwarzaniu i sprzedaży pamiątek i gadżetów klubowych oraz wszelkich promocji związanych z SPR Wisła Płock.

baner2

Współpraca między serwisem Nafciarze.info, a wspomnianymi punktami będzie miała charakter informacyjno – reklamowy. Dodatkowo banery i reklamy naszego serwisu zachęcające do odwiedzin portalu zostaną w niedługim czasie umiejscowione w obydwu punktach. Mamy nadzieję, że tego typu działania pozwolą nam dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, a tym samym skonsolidować środowisko kibiców piłki ręcznej wokół wspólnej sprawy jaką jest dobro klubu, Wisła Płock.

Wszystkie firmy zainteresowane podjęciem współpracy lub sponsorowaniem serwisu zapraszamy do współpracy.

Redakcja Nafciarze.info

Zdjęcie profilowe Ciaras

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika