ZYSKALIŚMY KOLEJNYCH PARTNERÓW!

sklep

Redakcja serwisu Nafciarze.info nie spoczywamy na laurach i stara się docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego kolejnymi partnerami serwisu stały się Sklep Sportowy „Dagna” i Sklep Kibica SPR Wisła Płock.

W obydwu punktach wszyscy kibice Nafciarzy mogą nabyć różnego rodzaju pamiątki klubowe od kalendarzy, przez koszulki meczowe, aż do kubków z wizerunkami piłkarzy ręcznych Wisły oraz wielu innych gadżetów. Dodatkowo Sklep Sportowy „Dagna” oferuje szeroki wachlarz odzieży sportowej różnych marek, a posiadaczom karnetów przysługuje rabat na zakupy w wysokości 10%. Przypominamy również, że każdy klient robiący zakupy w „Dagnie” za co najmniej dwieście złotych otrzymuje bilet na kolejny mecz płockiej Wisły.

baner

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować wszystkich kibiców o pewnej zależności. Zarówno Sklep Sportowy „Dagna” zlokalizowany przy ulicy Nowy Rynek, jak i Sklep Kibica SPR Wisła Płock mieszczący się w Orlen Arenie należą do jednego właściciela, a klub SPR Wisła Płock nie ingeruje w jego autonomię oraz działalność. Oba te podmioty natomiast ściśle współpracują w temacie sprzedaży biletów i karnetów na mecze, wytwarzaniu i sprzedaży pamiątek i gadżetów klubowych oraz wszelkich promocji związanych z SPR Wisła Płock.

baner2

Współpraca między serwisem Nafciarze.info, a wspomnianymi punktami będzie miała charakter informacyjno – reklamowy. Dodatkowo banery i reklamy naszego serwisu zachęcające do odwiedzin portalu zostaną w niedługim czasie umiejscowione w obydwu punktach. Mamy nadzieję, że tego typu działania pozwolą nam dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, a tym samym skonsolidować środowisko kibiców piłki ręcznej wokół wspólnej sprawy jaką jest dobro klubu, Wisła Płock.

Wszystkie firmy zainteresowane podjęciem współpracy lub sponsorowaniem serwisu zapraszamy do współpracy.

Redakcja Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika