O stronie

REGULAMIN

1. Korzystanie z możliwości komentowania artykułów jest możliwe tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

2. W serwisie nafciarze.info absolutnie niemile widziane są wszelkie treści stanowiące sprzeczność z polskim prawem, w szczególności wzywające do nienawiści na jakimkolwiek tle, czy też propagujące przemoc, obrażające innych użytkowników czy jakiekolwiek inne osoby fizyczne lub prawne. Co za tym idzie nie będzie tolerowane umieszczanie treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszające zasady etykiety i dobrego wychowania.

3. W postach dodawanych przez użytkowników wszelkie wulgaryzmy powinny być ograniczone do minimum.

4. Komentarze użytkowników powinny dotyczyć bezpośrednio artykułu pod którym zostały umieszczone i w miarę możliwości nie odbiegać znacznie od głównego wątku. Posty nic niewnoszące do tematu, znacznie od niego odbiegające oraz mające status prywatnej wymiany zdań między użytkownikami będą usuwane/edytowane bez konieczności powiadomienia autorów tych postów.

5. W odpowiedziach należy powstrzymywać się od zamieszczania postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego użytkownika serwisu.

6. Umieszczanie przez użytkowników komercyjnych przekazów reklamowych jest sprzeczne z zasadami funkcjonowania serwisu i będzie karane zawieszeniem konta.

7. Autorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

8. Za nieprzestrzeganie regulaminu serwisu nafciarze.info użytkownikom grozi otrzymanie ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach zablokowanie konta.

9. Pełnoprawni użytkownicy serwisu (zarejestrowani) mają prawo zgłaszać zaistniałe w komentarzach nieprawidłowości poprzez wysłanie prywatnej wiadomości/maila do administratora bądź moderatora.

10. Administratorzy oraz moderatorzy mają prawo edytować i kasować posty, które naruszają regulamin, bądź uniemożliwiają dalszą rzeczową dyskusję na dany temat.