X Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka

Trwają przygotowania szczypiornistów do nowego sezonu, a my weszliśmy już na większe obroty przy organizacji Jubileuszowego X Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka, który odbędzie się w dniach 7-8 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku!

Przypominamy, że turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas 13 lat temu w wyniku tragicznego wypadku. Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tym razem hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku!

W ramach turnieju zagra osiem drużyn męskich, podzielonych na dwie grupy. Podobnie jak w ubiegłym roku do turnieju zaprosiliśmy także zespoły dziecięce Jutrzenki Płock i ich rywalki m.in. z Włocławka i Warszawy. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na sobotę na godzinę 9:00, a zakończenie dzień później ok godz. 15.00.
Do udziału w turnieju zapraszamy fanów szczypiorniaka, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.
Podczas turnieju przeprowadzimy zbiórkę środków z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pana Jerzego Kurpa.
Po sobotniej części turnieju autobusem Komunikacji Miejskiej udamy się na cmentarz komunalny gdzie złożymy kwiaty na grobie naszego kolegi Tomka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z naszych kibiców Tomek. Tradycyjnie po sobotniej części turnieju uczestnicy spotkają się także przy grillu i muzyce.
Zgłoszenia można dokonać elektronicznie pod adresem handball.fans@wp.pl Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy formularz zgłoszeniowy.

Zespoły składają się 10-14 zawodników (imię, nazwisko, datę urodzenia, kontakt, a w przypadku osób niepełnoletnich – zgodę rodziców) zgodnie z formularzem zgłoszeniowym. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od zespołu.

O losowaniu i szczegółowym planie turnieju poinformujemy po zakończeniu zapisów.

Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc turniej finansowo bądź rzeczowo, by stał się on jeszcze bardziej atrakcyjny zarówno dla grających jak i oglądających, serdecznie zapraszamy.

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika