170 tys. wyświetleń w 30 dni!

nafciarze_responsive

Serwis Nafciarze.info osiągnął nowy rekord. W ciągu ostatnich 30 dni odnotowaliśmy 169 592 wejść na stronę, które były udziałem ponad 9 tys różnych użytkowników, co stanowi absolutny rekord. Szczególnie gorąco było w poniedziałek, 4 marca, kiedy to serwis wyświetlony został ponad 10 tys razy.

Korzystając z okazji chcieliśmy przypomnieć o umieszczaniu po artykułami tylko przemyślanych komentarzy, które, choć wyrażają najróżniejsze opinie, to w żaden sposób nie będą obrażały kogokolwiek. Poziom dyskusji, która odbywa się na łamach Nafciarze.info, który jest coraz bardziej opiniotwórczy, wiele mówi zarówno o serwisie, jak i o osobach wypowiadających się, a generalizując – o ogóle Kibiców Wisły Płock. Mając różnie zdanie na jeden temat, naprawdę można rozmawiać na odpowiednim poziomie, a do tego wszyscy powinniśmy dążyć.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika