20 kolejka w cieniu Ligi Mistrzów.

IMG_2215Między arcyważnymi spotkaniami dwumeczu EHF Champions League, Nafciarze mają do rozegrania jeszcze spotkanie 20 kolejki PGNiG Superligi. Do Płocka zawita Chrobry Głogów, który ostatnio nie jest w najlepszej formie. Czy głogowianie są „skazani na pożarcie”? Czy Wisła będzie miała okazję przećwiczyć warianty taktyczne przed sobotnim szlagierem? (foto: Bartosz Sobiesiak)

Chrobry Głogów to obecnie szósta drużyna Superligi. W pierwszym meczu w Głogowie nie było sensacji i Nafciarze łatwo pokonali gospodarzy 21:27.  Obecnie zespół Chrobrego jest w fazie budowy. Jak wiadomo od następnego sezonu skład gości zasili Bartosz Jurecki, któremu kończy się kontrakt z SC Magdeburg. Jak zapowiadają włodarze zespołu, w następnym sezonie będą walczyć o medale Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski. Na tą chwilę walczą natomiast o udział w fazie Play-Off krajowych rozgrywek.

Wisła niestety jeszcze bez Miljana Pusicy i Tiago Rochy, ale za to z wracającym do zdrowia Adamem Wiśniewskim. Po kolejnym olbrzymim sukcesie w Lidze Mistrzów płocczanie mają szansę sprawdzić się przed niezwykle trudnym rewanżem w Skopje. To czas na przećwiczenie strategii i taktycznych rozwiązań. Miejmy nadzieję, że przeciwnik nie postawi na agresję i do Macedonii pojedziemy w komplecie. To chyba w tej chwili jest dla wszystkich najważniejsze.

Mecz 20 kolejki PGNiG Superligi odbędzie się 17 marca o godzinie 18:00. Wszystkich bez wyjątku serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wsparcie dla Nafciarzy liczy się nawet w pojedynkach o mniejszą stawkę.

Napisał: machnas

Wierny kibic, fan, pasjonat szczypiorniaka. Od zawsze związany z niebiesko-biało-niebieskimi barwami. Walczący o promocję piłki ręcznej w Polsce!
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika