Akcja: co mecz – to zbiórka

wis-thw_10

Wychodząc naprzeciw internetowym oczekiwaniom, ruszamy z nową akcją, która – mamy nadzieję – będzie miała przełożenie na poprawę jakości dopingu dla naszej drużyny podczas meczów rozgrywanych w Orlen Arenie. Chcecie zbiórkę, to zbiórka będzie. I to, jak dobrze pójdzie, co mecz. Nie będziemy w niej zbierać pieniędzy, a ludzi, którzy chcą aktywnie włączyć się w kibicowanie, a do tej pory/ostatnio z różnych powodów tego nie robili…. (foto: skibek.pl)

Akcję zaczynamy już jutro, meczem z FC Porto. Zasada jest prosta i nie wymaga niczego więcej oprócz chęci i woli przyjęcia jednej podstawowej zasady – na meczu śpiewamy. Nie gadamy, nie żartujemy z kolegą obok, nie bawimy się telefonem, tylko DOPINGUJEMY.

Osoby, które do tej pory przyjmowały właściwą kibicowską postawę, na sektorze G były rozproszone, porozrzucane po bokach czy pod barierkami. Chcemy to zmienić, dlatego ogłaszamy zbiórkę osób zainteresowanych dopingiem (żeby go robić, a nie o nim pisać).

Zbiórka odbędzie się o godzinie 19:20 pod główną szatnią kibiców od strony popiersia Stanisława Sulińskiego. O 19:30 wszyscy zebrani wejdą na sektor G i zajmą jego centralne miejsca, koło siebie.

Osoby zastane o 19:30 na sektorze, nie będące na zbiórce, jak również najmłodsi kibice zostaną poproszeni o zajęcie miejsc w bocznych rejonach sektora.

Zapraszamy!

Tagi:

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika