Bez szala i niebieskiej koszulki wstęp wzbroniony…

w-i_27Czas płynie nieubłaganie, a od momentu inauguracji ligi mistrzów dzielą nas już tylko godziny. Wszyscy od dawna i z niecierpliwością czekaliśmy na ten moment. Pierwszym przeciwnikiem będzie mistrz Turcji Besiktas Mogaz HT Stambuł, którego raczej nie będzie wspierać żadna grupa kibiców. Nie zwalnia nas – kibiców – to jednak z tradycyjnego obowiązku i przyjemności stworzenia w naszej twierdzy jaką jest Orlen Arena niesamowitego widowiska o którym znowu będzie głośno w całej Europie. (foto: skibek.pl)

Każdy kibic bez wyjątku przychodzący na mecze Wisły zobowiązany jest do przybycia w NIEBIESKIEJ KOSZULCE, z SZALEM na szyi i dobrze „przygotowanym” gardłem, aby móc głośno skandować pieśni wielbiące swój ukochany klub i wzbudzać strach u wroga. Wspomniane rzeczy od tego momentu są i mam nadzieje będą obowiązkowymi atrybutami każdego kibica zasiadającego ZAWŁASZCZA na sektorach G/G1. Jeżeli dla kogoś wspomniane atrybuty stanowią problem i przychodzi na spotkania Nafciarzy na sektory za bramką tylko i wyłącznie dlatego bo są tańsze bilety, to chyba pomylił miejsca. Dla przypomnienia – są to miejsca dla kibiców, którzy czynnie na stojąco wspierają swój zespół, zarówno w tych gorszych, jak i lepszych momentach niezależnie od rangi przeciwnika.

W przypadku, gdyby ktoś nie posiadał jeszcze szala, będzie on możliwy do nabycia przed sobotnim meczem i w jego przerwie w holu głównym Orlen Areny, gdzie osoby należące do Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej zwyczajnie robią zapisy na wyjazdowe spotkania Wisły. Szal oraz jego projekt został wykonany ze środków PSSPR, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów kibiców oraz opraw meczy rozgrywanych w płockiej hali. Koszt to 25,00 zł.

Hey Ho Let’s Go!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika