Projekt obywatelski: oddaj swój głos!

1379446_1391616301075996_1284507678_n

Portal Nafciarze.info wraz z Płockim Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Ręcznej przyłącza się do wsparcia projektu nr 65 –  „Hala Przyjazna Kibicom”, który został zgłoszony do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Szansa na uatrakcyjnienie widowiska sportowego jak również lepszy komfort obserwowania spotkań Nafciarzy w Orlen Arenie zmobilizowała nas do aktywnego włączenia się w ten projekt.

Główne założenia Projektu nr 65 – Hala Przyjazna Kibicom to:

1. wymiana metalowych barierek na szklane, która obejmowała będzie wymianę metalowych przęseł stanowiących bariery ochronne i zastąpienie ich szklanymi równie wytrzymałymi co stalowe, wspartymi jedynie na metalowych słupkach dających jednak większy komfort śledzenia widowisk z miejsc znajdujących się w ich pobliżu.

2. stworzenie i przystosowanie odpowiednich stanowisk do instalowania kamer TV realizujących transmisje z imprez organizowanych w Orlen Arenie – przygotowanie i przystosowanie 4 – 5 odpowiednich stanowisk pod kamery telewizyjne w taki sposób aby nie utrudniały poruszania się widzom po ciągach komunikacyjnych jak i nie stanowiły przeszkody w czasie oglądania widowiska.

3. utworzenie czwartej trybuny pod głównym ekranem ledowym – zabudowanie wolnej przestrzeni konstrukcją, którą można będzie demontować w razie takiej potrzeby. Konstrukcja ta tworzyłaby od 3 do 6 rzędów miejsc siedzących w bardzo atrakcyjnym punkcie ze względów widowiskowych choćby w czasie imprez sportowych takich jak mecze piłki ręcznej czy siatkówki.

Fanów szczypiorniaka i nie tylko zapraszamy do wsparcia akcja poprzez głosowanie, które odbędzie się w dniach 25 października – 3 listopada. O szczegółach głosowania poinformujemy wkrótce. Zapraszamy do odwiedzania profilu Projektu na facebooku pt. Hala Przyjazna Kibicom – Budżet Obywatelski II.

Głosy można oddawać tutaj.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika