Co dodatkiem do karnetu w sezonie 2013/14?

wisla-vive_1110_05

Przerwa w rozgrywkach szczypiornistów trwa w najlepsze, a powrót na ligowe parkiety zaplanowany został dopiero na pierwszy weekend lutego nowego już, 2013 roku. Korzystając z okazji pragniemy zaprosić was do dyskusji dotyczącej karnetów na mecze Nafciarzy w sezonie 2013/2014. Mimo że termin ich dystrybucji jest bardzo odległy, to już teraz przy waszej pomocy chcielibyśmy podpowiedzieć zarządowi oraz działowi marketingu Wisły, co może być dodatkiem do karnetu  w przyszłym sezonie (foto: skibek.pl).

Z naszych informacji wynika, że włodarze Nafciarzy planują, podobnie jak przed obecnym sezonem, do najdroższej opcji karnetu dodawać pewien gadżeto-gratis. Nasze pytanie brzmi: co powinno być tym gadżetem? Kolejny model wiślackiej koszulki (jeśli nastąpi np. zmiana sponsora technicznego)? Może klubowy polar? A może niebiesko-biało-niebieska piłka? Możliwości jest bardzo wiele, a te trzy to luźno rzucone przez nas przykłady.

Serwis Nafciarze.info jako najbardziej opiniotwórcze wiślackie medium pragnie umożliwić kibicom Wisły wypowiedzenie się na temat gadżetów. Najciekawsze propozycje, które prosimy zamieszczać w komentarzach pod tekstem, zostaną przez nas zebrane i poddane pod ogólnokibicowskie głosowanie w ankiecie, zaś jej wyniki przekażemy włodarzom klubu.

Wysilcie szare komórki i do dzieła!

Tagi: ,

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika