Cztery miesiące nafciarze.info – 300 tys. odsłon!

W dniu dzisiejszym mijają dokładnie cztery miesiące odkąd światło dzienne ujrzał serwis nafciarze.info. W związku z powyższym czas na niewielkie podsumowanie i podzielenie się z Wami kilkoma liczbami opisującymi to, co w tym czasie miało miejsce.

Od 8 sierpnia 2012 roku serwis może pochwalić się liczbą 300 tysięcy odsłon! Opublikowaliśmy dla was 130 wpisów (średnio jeden dziennie), które stanowiły zapowiedzi meczów, relacje z nich, informacje z życia klubu, wywiady, czy galerie ze spotkań Wisły i reprezentacji autorstwa zaprzyjaźnionych fotografów: Skibka, Piotra Augustyniaka i Jacka Różyckiego.

Większość zaglądających tu osób (ponad 94%) w momencie otwierania strony znajduje się na terytorium Polski, a dokładnie Płocka (52%), Warszawy (26%) i… Kielc (3%). Regularnie nasze wpisy i galerie przeglądane są przez ludzi z Wielkiej Brytanii, Węgier, Niemiec, Norwegii czy Irlandii. Co ciekawe, przypadkiem, bądź nie nafciarze.info odwiedzili także mieszkańcy Kanady, Australii, Rosji, a nawet Egiptu. Warto zauważyć, że coraz częściej serwis poświęcony szczypiornistom Wisły gości na waszych najróżniejszych urządzeniach mobilnych z tabletami włącznie (blisko 8% ogółu odwiedzin strony).

W okresie czterech miesięcy chęć współpracy z serwisem wyraziło kilka firm: Bestape, Eltim, La petite Nalesy oraz Optima. Partnerem nafciarze.info zostało również Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej.

W takim tempie do końca sezonu powinniśmy dobić do miliona odsłon!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika