„Dżony” graczem września!

W sumie osiem meczy rozegrali od początku sezonu 2013/2014 Nafciarze i w tylu właśnie ankietach na najlepszego zawodnika poszczególnego spotkania mogliście brać udział. Oddaliście 1410 głosów co daje bardzo dobrą średnią około 176 głosów na ankietę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie waszych wyborów, a statuetka dla najlepszego zawodnika miesiąca zostanie wręczona tuż przed najbliższym spotkaniem Wisły z Iskrą Kielce (foto: skibek.pl).

Pierwsze miejsce – Valentin Ghionea (foto: skibek.pl)

ghioneaBezapelacyjna i niezagrożona pozycja według naszych użytkowników (460 głosów). Valentin od początku sezonu imponuje formą strzelecką. Zdobywa po kilkanaście bramek na mecz i jest aktualnie najskuteczniejszym strzelcem Wisły. Zarząd klubu powinien czym prędzej rozpocząć negocjacje nowej umowy z rumuńskim skrzydłowym, który w takiej formie jest „łakomym” kąskiem dla największych zespołów w Europie.

Drugie miejsce – Marin Sego (foto: skibek.pl)

segoKolejny dobrze rozpoczęty sezon chorwackiego bramkarza, który w trakcie miesięcznych ankiet zapisał na swoim koncie 253 głosy. Marin pokazał się z bardzo dobrej strony zwłaszcza w spotkaniu rewanżowym o awans do ligi mistrzów z francuskim Montpellier, gdzie wielokrotnie ratował swoich kolegów nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach.

Trzecie miejsce – Mariusz Jurkiewicz (foto: skibek.pl)

jurkiewiczPopularny „Kaczka” imponuje zarówno w obronie jak i ataku. Zawodnik wszechstronny, obdarzony inteligencją boiskową i nie bojący się brać ciężaru gry na własne barki. Wydaje się, że kogoś takiego brakowało w Wiśle w poprzednich sezonach. Wspólnie z Marcinem Lijewskim stanowią ogniwa nowe, ale bardzo ważne w zespole, które trudno zastąpić. W ośmiu ankietach uzyskał łącznie 214 głosów kibiców.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika