Fatalna postawa w meczu Pickiem

Beznadziejny mecz Nafciarzy przeciwko węgierskiemu Pickowi Szeged. Przegrywamy aż 33 do 27!!!

Nie mogę uwierzyć w to co właśnie zobaczyłem na boisku w Płocku… Smutek i żal. Serdeczne podziękowania dla byłego prezesa i właściciela klubu za stan w jakim obecnie znajduje się nasz ukochany zespół.

Co tu pisać po takim blamażu? Nie układało się zupełnie nic. Zespół tak grał jak kibice dopingowali… albo odwrotnie.  Chyba właśnie jesteśmy świadkami materializowania się czarnego scenariusza przewidywanego przez wielu kibiców od kilku lat. Idziemy na dno Panie i Panowie i nikt chyba temu nie zaprzeczy. Tu trzeba zdecydowanych ruchów i to zarówno na poziomie administracji – wyrzucenie posożytów żerujących na klubie, jak i sportowej – wstrząśnięcie takimi graczami jak Tomek Gębala bo to co obecnie wymieniony i kilku innych prezentuje to nie jest poziom pozwalający na grę w takim klubie jak Wisła.

Liczymy na pilne podjęcie rękawicy przez prezesa Wiśniewskiego i przedstawienie jego opinii oraz planów na najbliższe miesiące. Przypomnimy, że październik-listopad to jest ten czas, w którym można złapać najbardziej łakome kąski na rynku transferowym. Obyśmy za moment nie usłyszeli, że jest już za późno jak to mieliśmy okazję dowiadywać się przez 2 ostatnie lata…

 

 

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika