Gramy w Kwidzynie

Już w najbliższą sobotę 9.12 Nafciarze zmierzą się w kolejnym meczu wyjazdowym z zespołem MMTS Kwidzyn. Początek spotkania o 12.45. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Canal+Sport.

Wisła po zwycięstwie w środę w Gdańsku nie będzie miała zbyt wiele czasu na regenerację i przygotowanie do meczu ale w podobnej sytuacji jest zespół MMTSu. Kwidzynianie nie bez problemów pokonali w mikołajki zespół KPR Legionowo 27 do 24 przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść w samej końcówce spotkania. W tym meczu nie mógł wystąpić kontuzjowany od dłuższego czasu Michał Potoczny oraz Marek Szpera. Wydaje się, że zawodników tych także nie zobaczymy na parkiecie w meczu z nami. Zwłaszcza nieobecność Marka Szpery jest sporym osłabieniem bo MMTS zostaje bez nominalnego prawego rozegrania. Dziurę musi łatać Kamil Krieger ale jasne jest, że nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę.

Wisła do przedostatniego w tym roku spotkania przystąpi w najsilniejszym składzie. Nie słychać aby którykolwiek z zawodników uskarżał się na jakieś dolegliwości. Nie pozostaje nic innego jak spokojnie pokazać swoją grę i osiągnąć przekonujące zwycięstwo. Czasy, w których kibice z Płocka drżeli o wynik końcowy wyjazdowej potyczki z MMTS mamy już za sobą i ostatnie mecze kończyły się spokojnymi wygranymi Wisły. Oby tak samo było i tym razem.

Zapraszamy na trybuny do Kwidzyna a tych, którzy postanowią zostać w Płocku, przed telewizory aby śledzić poczynania naszych. Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika