III Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka!

dekoracja_22

Niespełna miesiąc zostało do rozpoczęcia drugiej części sezonu naszych szczypiornistów. Wiślacy wrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do dalszej części rozgrywek. Nim to nastąpi podobnie jak w ubiegłych latach, tyle, że po raz pierwszy zimą, Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje w dniu 26 stycznia (sobota) III Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. (foto: skibek.pl)

Jak większość z Was pamięta turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas ponad 6 lat temu w wyniku tragicznego wypadku. Stąd właśnie jego imieniem nazwaliśmy kibicowskie rozgrywki. Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tradycyjnie Blaszak Arena.

W ramach turnieju zagra osiem kibicowskich drużyn, podzielonych na dwie grupy. Start o godzinie 9:00, a planowane zakończenie o godz. 17.00.

Do udziału turnieju zapraszamy kibiców, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji z innymi fanami, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą. Podczas turnieju planujemy niespodzianki i atrakcyjne nagrody dla kibiców.

Zapisy drużyn będą przyjmowane pod adresem handball.fans@wp.pl do 15 stycznia do godziny 18.00, chyba, że wcześniej zostanie skompletowana lista zespołów.

Kapitan zgłaszający ekipę złożoną z 9-10 zawodników podaje pełne dane zawodników (imię, nazwisko, adres, kontakt, a w przypadku osób niepełnoletnich zgodę rodziców) zgodnie z formularzem zgłoszeniowym. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od zespołu, które należy uiścić przelewem na konto Stowarzyszenia – PSSPR – 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428. Potwierdzenie przelewu należy załączyć do maila zgłaszając zespół. W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

O terminie zakończenia zapisów, losowaniu i szczegółowym planie turnieju poinformujemy w najbliższym czasie.

Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc turniej finansowo bądź rzeczowo, by stał się on jeszcze bardziej atrakcyjny zarówno dla grających jak i oglądających, serdecznie zapraszamy.

formularz zgloszeniowy

Regulamin Turnieju

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika