Jedziemy do Kielc – informacje organizacyjne

wisla-vive_1110_05

Informujemy, że zbiórka na wyjazd do Kielc odbędzie się w sobotę o godzinie 9.00. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych rzeczy, które będą pomocne podczas sobotniego wyjazdu (foto: skibek.pl).

  1. Najważniejsza rzecz, o której nie może zapomnieć żaden kibic Wisły – to SZALIK i NIEBIESKA KOSZULKA. Niezależnie od wyniku meczu każdy z nas dopinguje  i wzajemnie się mobilizuje.
  2. Podczas całego wyjazdu nie będzie możliwości postoju na posiłek dlatego prosimy zapewnić sobie suchy prowiant.
  3. Każdy musi posiadać przy sobie dokument tożsamości z peselem, który okaże przy wejściu na halę.
  4. Osoby pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczone na halę.
  5. Bilety na mecz będą rozdawane w autokarach podczas podróży.
  6. Autokary będą ponumerowane. Nr 1 – to autokar rodzinny, który zostanie podstawiony pod wejście K1. Analogicznie pozostałe autokary będą pod innymi klatkami Orlen Areny (autobus nr 2 – klatka nr 2, itd.). Pozostałe osoby będą mogły zająć miejsca w autobusach od numeru 5 do 6. Autokary nr 2, 3 i 4 zostały zarezerwowane przez zorganizowane grupy. W przypadku, gdy zabraknie miejsc w którymś z autobusów prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość przy oczekiwaniu na miejsca w pozostałych autobusach. Miejsc nie zabraknie. Wszelkie uwagi podczas wyjazdu prosimy zgłaszać do opiekunów autokarów.
  7. Zbiórka o godzinie 9:00. Powrót planowany jest na około 1:00 w nocy. Prosimy o punktualność.

Stowarzyszenie

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika