Jedziemy do Veszprem!

IMG_4612W ostatni weekend marca Wiślacy zagrają rewanżowe spotkanie w ramach 1/16 Ligi Mistrzów. Jak wiemy ich rywalem będzie węgierski MKB-MVM Veszprem. Stowarzyszenie tradycyjnie organizuje wyjazd na to niezwykle interesująco zapowiadające się spotkanie (foto: fotorozycki.pl).

Koszt wyjazdu będzie uzależniony od liczby chętnych. Zakładając frekwencje na poziomie 50 osób koszt wyjazdu wyniesie 170 zł (cena z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz (19 Euro). W przypadku jedynie mniejszej liczby chętnych cena będzie wyższa (m.in. 30 osób – 250 zł). Informujemy, że trwają rozmowy między klubami na temat tzw. wymiany kibiców. Możliwe, że wstęp na mecz będzie bezpłatny (informacja wkrótce).

Nie czekajcie na zapisy do końca, gdyż jak podczas każdego wyjazdu obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Dla zainteresowanych ramowy program wyjazdu (może ulec zmianie z uwagi na obowiązkowy, 9-godzinny postój autokaru na miejscu):

  • 28 marca (piątek)  – wyjazd z Płocka ok godziny 22.00,
  • 29 marca (sobota) – przyjazd do Veszprem ok. godziny 8,00,
  • g. 9-13 – czas wolny i możliwość indywidualnego zwiedzania miasta,
  • g.13.00 – zbiórka w ustalonym miejscu i przejazd/przejście na halę,
  • g.14.00 – 16.00 – mecz MKB-MVM Veszprem – Wisła Płock,
  • około g.17.00  wyjazd w drogę powrotną do Płocka (w drodze możliwy dłuższy postój, np. w Budapeszcie – do uzgodnienia),
  • 30 marca (niedziela) – przyjazd w godzinach rannych – ok. godz. 10.00.

Z uwagi na wymóg węgierskiego klubu zapisy i wpłaty będą przyjmowane jedynie do 16 marca (jeśli będzie możliwość przedłużenia terminu zapisów news zostanie zaktualizowany):

  • 11 i 16 marca w Restauracji La Petite przy ul. Grodzkiej 16 w godzinach 17-18 z podaniem szczegółowych danych wymaganych do ubezpieczenia (w tym celu prosimy o przyniesienie dowodu osobistego).
  • mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto: PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie i Serwis Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika