„Kaczka” najlepszy w październiku!

W porównaniu z miesiącem wrześniem „tylko” pięć spotkań rozegrali podopieczni Manolo Cadenansa w październiku. Tradycyjnie po każdym spotkaniu mogliście oddawać swoje głosy na najlepszego waszym zdaniem zawodnika Nafciarzy w danym spotkaniu. Oddaliście w sumie 789 głosów co daje dobrą średnią około 160 typów na ankietę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie waszych wyborów, a statuetka dla najlepszego gracza Wisły zostanie wręczona przed jutrzejszym meczem Nafciarzy z Pogonią Szczecin (foto:  piotraugustyniak.com).

Pierwsze miejsce – Mariusz Jurkiewicz (foto: piotraugustyniak.com)

 copyright http://piotraugustyniak.com

Chciałoby się powiedzieć właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mariusz obok Valentina imponuje formą oraz gra na niezmiennie wysokim poziomie od początku sezonu. Trudny do przejścia w obronie i skuteczny, aż do bólu w ataku.  Niezastąpiony filar płockiej siódemki. W miesiącu październiku zapisał na swoim koncie 265 głosów kibiców co daje średnią ponad 33% głosów.

Drugie miejsce – Petar Nenadić (foto: skibek.pl)

PetarPetar…co tu dużo pisać. Człowiek z petardą w ręce i dynamitem w nogach. Gdyby jeszcze ustabilizował formę i częściej zachowywał „zimną głowę” byłby zawodnikiem kompletnym o którego usługi starali by się najmożniejsi w świecie piłki ręcznej. Zeszły miesiąc na bardzo duży plus. 124 typy kibiców i 15% głosów.

Trzecie miejsce – Ivan Nikcević (foto: skibek.pl)

IvanPopularny „Łysy” od pewnego momentu prezentuje bardzo równy wysoki poziom. Sztab trenerski wykorzystuje jego umiejętności również na środku rozegrania, gdzie Ivan radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Jak zwykle pierwszy w kontrze i skuteczny w ataku. W październiku dzięki dobrej grze zapracował na 100 głosów fanów (12,7 %)

Przypominamy, że Centrum Rachunkowo-Finansowe „KATE” jest fundatorem statuetek dla graczy miesiąca. Przedstawicielka sponsora wręczy nagrodę dla najlepszego zawodnika tuż przed jutrzejszym meczem z Pogonią Szczecin.

kate

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika