Kibice jadą do Opola!

iskra-wisla_03

Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem na spotkanie Wisły z Gwardią Opole Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej informuje o organizacji tego wyjazdu w dniu 15 września. Będzie to pierwszy ligowy wyjazd w tym sezonie (foto: skibek.pl).

Koszt wyjazdu będzie uzależniony od liczby chętnych i został skalkulowany w następujący sposób:
– dla 8 osób – 80 zł plus bilet na mecz (20 zł normalny, 10 zł ulgowy – za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej)
– dla 19 osób – 75 zł plus bilet na mecz,
– dla 35 osób – 65 zł plus bilet na mecz,
– dla 40 osób – 55 zł plus bilet na mecz,
– dla 50 osób – 45 zł plus bilet na mecz.

Przypominamy, aby nie zwlekać z zapisami, ponieważ liczebność miejsc w busach czy autobusach jest ograniczona stąd w przypadku pierwszych trzech wariantów cenowych zapisy będą odbywały się momentu do zebrania podanej liczby osób. Do momentu przekroczenia kolejnych progów powstanie lista rezerwowa, która w przypadku zwiększenia liczby osób pozwoli na zapewnienie większego środka transportu. W przypadku braku wymaganej liczby osób w trzech z ostatnich wariantów możliwa będzie dopłata ok. 5 zł.

Podczas zapisów należy wpłacić 55 zł. Za bilety zbiórka nastąpi w autokarze. Z uwagi na to, że przed wyjazdem do Opola, w Płocku odbędą się dwa spotkania Wisły: z Montpellier oraz Chrobrym Głogów zapisy będziemy przyjmować wyłącznie przed lub w przerwie tych spotkań w holu Orlen Areny. Jest więc wystarczająco dużo czasu na to aby zapisać się w podanych terminach. Podajemy tradycyjnie:

– Imię i nazwisko,
– PESEL,
– Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Zbiórka osób udających się na wyjazd odbędzie się w dniu meczu tj. 15 września około godziny 8.00 pod Orlen Areną. Właściwa godzina wyjazdu zostanie potwierdzona na dole artykułu po zakończeniu zapisów.

UWAGA!

Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniego transportu i ceny od tych wyjazdów zmieniamy formę zapisów.

Zapisy będą odbywały się do zebrania odpowiedniej ilości osób:

Do momentu przekroczenia kolejnego progu będzie powstawała lista rezerwowa, aż do momentu kiedy zbierze się kolejna grupa kibiców, która pozwoli na zapewnienie większego środka transportu.

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika