Kibice jadą do Tarnowa i Gdańska!

IMG_0303W przyszłą środę Wisła zagra w Tarnowie rewanżowe spotkanie w Pucharze Polski. Trzy dni później na drugim końcu Polski zagramy ligowe spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej tradycyjnie organizuje wyjazdy kibiców na wspomniane spotkania. (foto: Bartosz Sobiesiak)

Zakładając ostatnie frekwencję wyjazdową koszt organizowanego wyjazdu do Tarnowa został skalkulowany dla 8 osób – 90 zł plus bilet na mecz. Możliwe jest że wyjazd odbędzie się również w mniejszym gronie, autem. 7 marca pojedziemy także na mecz z gdańskim Wybrzeżem.

Koszt wyjazdu będą uzależnione od liczby chętnych i zostały skalkulowane w następujący sposób:

  • dla   8 osób – 80 zł, plus bilet na mecz,
  • dla 20 osób – 75 zł, plus bilet na mecz,
  • dla 35 osób – 60 zł, plus bilet na mecz,
  • dla 40 osób – 55 zł, plus bilet na mecz,
  • dla 50 osób – 45 zł, plus bilet na mecz.

Jak podczas każdego z wyjazdów, koszty zostały oszacowane z uwzględnieniem wsparcia ze środków własnych stowarzyszenia.

Przypominamy, aby nie zwlekać z zapisami, ponieważ liczebność miejsc w busie jest ograniczona stąd zapisy będą odbywały się momentu do zebrania podanej liczby osób. W przypadku braku wymaganej liczby osób należy oczekiwać dopłaty w granicach 5-10 zł.

Przy zapisach należy podać następujące dane:

  • Imię i nazwisko,
  • PESEL,
  • Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Godzina zbiórki i wyjazdu zostanie podana na dole artykułu po zakończeniu zapisów i potwierdzenia godziny rozegrania spotkania.

Zapisy i wpłaty będą przyjmowane mailem wraz z potwierdzeniem przelewu pod adresem  wyjazdy.psspr@wp.pl oraz przed i w przerwie sobotniego spotkania z Górnikiem Zabrze.

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika