Kibice na start!

dekoracja_22

Niespełna miesiąc został do pierwszego, a zarazem jednego z najważniejszych w tym sezonie spotkań Wiślaków. Dwumecz z Montpellier zadecyduje o tym w których rozgrywkach pucharowych przyjdzie nam w tym sezonie występować. Nafciarze wrócili z urlopów i od kilku dni szlifują formę, aby ta przyszła po raz pierwszy na przełom sierpnia i września. Nim to nastąpi Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje w dniu 24 sierpnia (sobota) IV Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka (foto: Skibek.pl).

Przypominamy, że turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas ponad 7 lat temu w wyniku tragicznego wypadku. Stąd właśnie jego imieniem nazwaliśmy kibicowskie rozgrywki. Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tradycyjnie Blaszak Arena. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00, planowane zakończenie o godz. 17.00.

Do udziału w turnieju, w którym wystąpi osiem zespołów podzielonych na dwie grupy, zapraszamy kibiców, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji z innymi fanami, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą. Podczas turnieju są przewidziane niespodzianki i atrakcyjne nagrody dla kibiców. Aby uatrakcyjnić rozgrywki postanowiliśmy zaprosić na turniej fanów szczypiorniaka z Lublina, na co dzień wspierających piłkarki ręczne MKS-u, którzy znali i spotykali się z Tomkiem przy okazji wielu meczów czy też zlotów kibiców szczypiorniaka, które wiele lat temu miały swoje miejsce w handballowym kalendarzu. Do turnieju postanowiliśmy „z urzędu” zakwalifikować cztery inne ekipy – pierwszą trójkę poprzedniego turnieju, regularnie uczestniczącą w tych rozgrywkach (1. HC ŁĄCK, 2. HABA-BABA TEAM, 3. PODOLSZYCE-PETROCHEMIA). Stawkę „pewniaków” uzupełni zespół kibiców Wisły stworzony przez prowadzącego doping.

Zapisy drużyn będą przyjmowane pod adresem handball.fans@wp.pl do 8 sierpnia do godziny 18.00 chyba, że wcześniej zostanie skompletowana lista zespołów.

Kapitan zgłaszający ekipę złożoną z 10 zawodników podaje dane zawodników (imię, nazwisko, datę urodzenia, kontakt, a w przypadku osób niepełnoletnich – zgodę rodziców) zgodnie z formularzem zgłoszeniowym. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od zespołu, które należy uiścić przelewem na konto Stowarzyszenia – PSSPR – 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428. Potwierdzenie przelewu należy załączyć do maila zgłaszając zespół. W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

O losowaniu i szczegółowym planie turnieju poinformujemy po zakończeniu zapisów. Przed zgłoszeniem zespołu prosimy zapoznać się z Regulaminem Turnieju.

Pliki do pobrania:

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika