Kibice przygotowują „Szlachetną Paczkę”

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej oraz przyłączający się do akcji serwis Nafciarze.info po raz pierwszy przystępują do akcji „Szlachetna Paczka”. Wszystkich kibiców i ludzi dobrej woli, którzy chcieliby nam pomóc w przygotowaniu paczki dla wybranej rodziny, serdecznie zapraszamy!

To już trzeci raz kiedy Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej bierze udział w projekcie „Szlachetnej Paczki”, w której fani piłki ręcznej pomagają potrzebującym, a nasz serwis z uwagi na krótką metrykę debiutuje w tym projekcie. Liczymy, że kibice po raz kolejny staną na wysokości zadania i pomogą nam sprawić, że zbliżające się święta będą dla wybranej przez nas rodziny bardziej dostatnie niż pozwalają im na to możliwości finansowe.

SZLACHETNA PACZKA to projekt,  który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To tysiące spotkań, które odbywają się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka. Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, darczyńcy  z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia! – możemy przeczytać na oficjalnym portalu akcji (szlachetnapaczka.pl)

Wśród najpotrzebniejszych rzeczy potrzebnych do stworzenia paczki są przede wszystkim: środki czystości, higieniczne, przybory szkolne, żywność oraz obuwie i odzież (w tym kurtki zimowe).

Wszystkich kibiców, którzy chcieliby pomóc prosimy o przyniesienie rzeczy bądź środków pieniężnych:

– we wtorek przed meczem z Azotami Puławy w godzinach 17-17.50 do holu Orlen Areny (szatnie),

– w piątek w godzinach 12-18 do Restauracji La Petite – Naleśniki (ul. Grodzka 16).

Dla dla tych, którzy mają mniej czasu prosimy o przekazanie wpłat na konto PSSPR – 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428 z dopiskiem „Szlachetna Paczka”.

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

PSSPR oraz pedakcja serwisu Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika