Komplet na wyjazd do Kielc

To co dziś działo się przy okazji zapisów na wyjazd do Kielc można krótko określić jako masakra. Efekt jest jednak taki, że niemal 400 przysługujących nam miejsc rozeszło się po około 5 minutach trwania zapisów! Takiego ciśnienia chyba nigdy jeszcze nie było.

Najpierw zamieszanie z ceną za bilet – 90 PLN to więcej niż choćby za nasz mecz w Magdeburgu. Drogo, jednak Kielce próbują zarobić również na swoich kibicach więc nie jest tak, że chcieli orżnąć tylko nas. Potem próba obcięcia przysługujących nam miejsc, tłumacząc się względami bezpieczeństwa i poleceniem służb porządkowych. Ostatecznie otrzymujemy blisko 400 biletów (to i tak o co najmniej 20 mniej niż przysługujący nam limit odnoszący się do deklarowanej pojemności hali gospodarza zawodów).

Na końcu cyrklowanie z godziną wysyłki maila aby czasem nie poszedł za wcześnie i nie był nie uwzględniany w zapisach lub oczywiście za późno kiedy to już nie byłoby szans na złapanie miejsca. Kontakt do znajomych czy mają jakieś potwierdzenie – wszędzie cisza, kilka godzin oczekiwania by wreszcie otrzymać upragnioną wiadomość o pomyślnej rezerwacji. Udało się i kolejny raz dane będzie zagościć w kieleckim k…

Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika