Koniec zapisów na Kielce!

wisla-holesbro_23

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej informuje, że nie ma już możliwości zapisania się na wyjazd, który odbędzie się 02.03.2013 do Kielc. Zapisy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i już dziś możemy powiedzieć, że będzie to kolejny rekordowy wyjazd niebiesko-biało-niebieskiej armii (foto: skibek.pl).

Zaledwie w przeciągu godziny zapisów stacjonarnych zostały wykorzystane wszystkie dostepne bilety przeznaczone dla płockich fanów ze strony klubu z Kielc. Należy tylko żałować, że nie otrzymaliśmy jeszcze więcej wejściówek ponieważ w dalszym ciągu otrzymujemy zapytania na temat możliwości wyjazdu na kolejną odsłonę „świętej wojny”. Oficjalnie kończymy zapisy i informujemy, że nie ma już możliwości uczestniczenia w wyjeździe kibiców do Kielc. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy zdecydowali się spędzić to sobotnie popołudnie na kieleckiej ziemi i po raz kolejny udowodnić, który ośrodek piłki ręcznej kibicami stoi.

Dodatkowo przypominamy, że jest jeszcze szansa zapisania się na wyjazd na kolejny mecz fazy grupowej Pucharu EHF w Mariborze. Zapisu można dokonać:

  • 18 lutego przed (do godz. 16.50) i w przerwie meczu z Czuwajem Przemyśl,
  • mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem handball.fans@wp.pl

Jest jeszcze kilkanaście miejsc na wyjazd do Słowenii i jeżeli autokar nie zostanie zapełniony w znaczącej liczbie to koszta wyjazdu wzrosną o 50,00 zł.

Wszystkie informacje na temat tego wyjazdu znajdziecie w artykule pt. „Jedź z Nami do Mariboru!”

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika