Kup gadżet, wspieraj oprawę, kibicuj kadrze!

Jak zapewne wszyscy doskonale już wiedzą, za trzy tygodnie w Mieście Mistrzów będziemy gościć wyczekiwaną od niepamiętnych czasów reprezentację Polski seniorów. Specjalnie z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: specjalną edycję gadżetów z jasnym przesłaniem: Nafciarz = patriota.

Białe koszulki i biało-czerwone szaliki to zestaw obowiązkowy na mecz Polski z Holandią. Zachęcamy wszystkich Nafciarzy do zaopatrywania się w patriotyczne gadżety. Za zestaw koszulka + szalik (dziany) zapłacicie tylko 35 złotych.

Zamówienia na gadżety będziemy przyjmować na adres mailowy: miastomistrzow@wp.pl z podaniem następujących danych: imię, nazwisko, ilość zamawianych produktów oraz rozmiar koszulki.

O sposobie płatności oraz terminach, w jakich możliwy będzie odbiór gadżetów poinformujemy osoby zapisane w późniejszym terminie.

UWAGA! Ostateczny i nieodwołalny termin składania zamówień to piątek 12 października, godzina 23:59!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika