„Loczek” graczem listopada!

Miesiąc listopad był prawdziwym maratonem meczowym dla podopiecznych Manolo Cadenasa. W ciągu zaledwie dwudziestu czterech dni płocka Wisła rozegrała osiem spotkań na krajowym podwórku i w europejskich rozgrywkach ligi mistrzów grając systemem środa-weekend. Przez niespełna cztery tygodnia niebiesko-biało-niebieskim przyszło przemierzyć tysiące kilometrów, co z pewnością miało wpływ na ich zmęczenie i dyspozycję w trakcie spotkań. Miesiąc listopad można by uznać za bardzo udany, gdyby nie blamaż na własnym parkiecie z odwiecznym rywalem z Kielc. Jednak okazało się, że spotkanie z Iskrą wyszło na dobre i było punktem zwrotnym w grze zespołu, który powoli z meczu na mecz zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Tradycyjnie po każdym spotkaniu wybieraliście za pomocą swoich głosów w ankiecie najlepszego gracza danego meczu. W listopadzie oddaliście w sumie 895 głosy co daje średnią blisko 112 typów na ankietę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie waszych wyborów, a statuetka dla najlepszego gracza Wisły zostanie wręczona przed kolejnym meczem ligowym Nafciarzy ze Śląskiem Wrocław, które zostanie rozegrane w najbliższą sobotę i będzie ostatnim w tym roku kalendarzowym. (foto: Bartosz Sobiesiak)

Pierwsze miejsce – Adam Morawski

Adam Morawski – dla niektórych „melodia przyszłości”, a dla nas zawodnik, który powinien być nie trzecim, a co najmniej drugim wyborem Manolo Cadenasa. Zawodnik młody, ale o ogromnym potencjale i należy zrobić wszystko, aby został w naszym klubie jak najdłużej. „Loczek” zeszły miesiąc może zaliczyć do udanych. Zagrał w sumie w pięciu spotkaniach w mniejszym lub większym wymiarze czasowym. Najkorzystniej zaprezentował się w ligowym starciu z Zagłębiem Lubin, gdzie spędził na boisku około czterdziestu minut i zanotował skuteczność na poziomie 53%. Oby zarząd klubu zaoferował Adamowi godną umowę na miarę jego potencjału, bo możemy mieć bramkarza na lata… (223 głosy)

IMG_2745Drugie miejsce – Nemanja Zelenović

Zawodnik, który z miejsca stał się podporą naszej ofensywy i pomimo dość młodego wieku posiada już nieprzeciętne umiejętności oraz określoną markę w Europie. Najlepszy zawodnik spotkania z Iskrą Kielce posiadający przysłowiową „petardę” w lewej ręce przy czym jest niesamowicie szybki i skoczny. Jeżeli będzie się rozwijał w takim tempie jak dotychczas to za dwa, trzy lata może być w ścisłej światowej czołówce zawodników na swojej pozycji. (120 głosów)

IMG_2654Trzecie miejsce – Tiago Rocha

Od początku sezonu „profesor” na kole. Zawodnik obdarzony bogatym repertuarem rzutów oraz pewny egzekutor rzutów z linii siódmego metra i przyzwoity obrońca. Najlepsze spotkanie pod względem skuteczności w listopadzie rozegrał w spotkaniu z Chrobrym Głogów, gdzie był zmorą  bramkarza gospodarzy i zapisał na swoim koncie, aż jedenaście trafień. (85 głosów)

IMG_4664

Przypominamy, że fundatorem statuetek dla najlepszych graczy danego miesiąca jest sklep HUMMEL PŁOCK, którego przedstawicielka wręczy nagrodę dla najlepszego zawodnika listopada przed sobotnim meczem ze Śląskiem Wrocław.

hummel_sport_logo

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika