Losowanie grup III Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka!

losowanie_13

Kibice Nafciarzy nie znoszą próżni. Polacy zakończyli już udział w tegorocznym czempionacie, a do pierwszego spotkania Nafciarzy w drugiej części sezonu pozostało półtora tygodnia. Przypominamy, że w najbliższą sobotę w godzinach 9.00, a 17.00 odbędzie się trzecia edycja Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka na którą serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą spędzić czas pośród innych fanów (foto: skibek.pl).

Dodatkowo informujemy, że zakończyliśmy etap weryfikacji zgłoszeń do turnieju. W czwartek (24-01-2013) o godzinie 19.00 odbędzie się losowanie grup turniejowych na które gorąco zapraszamy. W III Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka wezmą udział ekipy:

1. PODOLSZYCE-PETROCHEMIA

2. HC ŁĄCK

3. FABRYKA KIEROWCÓW

4. HABA-BABA TEAM

5. AVANTURA

6. PRZYJACIELE ZE STUMILOWEGO LASU

7. LOŻA SZYDERCÓW – nazwa robocza

8. ZSMD TEAM

Przedstawicieli drużyn i nie tylko zapraszamy na losowanie grup turniejowych w dniu 24 stycznia na godzinę 19.00 do Restauracji La Petite (Naleśnikarnia) przy ul. Grodzkiej 16. Zespoły, które nie dopełniły wszystkich formalności prosimy o ich uzupełnienie i przybycie 30 minut przed losowaniem.

PSSPR

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika