Marin Šego zawodnikiem listopada!

Ankietą po ligowym spotkaniu Wisły Płock z jej puławską imienniczką zakończyliśmy głosowanie na zawodnika listopada. Choć Nafciarze w zeszłym miesiącu rozegrali sześć spotkań, na łamach serwisu Nafciarze.info mogliście uczestniczyć w pięciu ankietach. Ta jedna – po pucharowym spotkaniu Wiślaków w Szczecinie nie została przeprowadzona z powodu krótkotrwałych na szczęście problemów technicznych. W sumie oddaliście 1102 głosy, co daje średnią 220 głosów po każdym meczu niebiesko-biało-niesbieskich. Oto podium:

Pierwsze miejsce – Marin Šego (foto: skibek.pl)

Listopad 2012 roku to zdecydowanie miesiąc Marina Sego, który w naszym plebiscycie nie miał sobie równych. Jego fantastyczna dyspozycja w rozgrywanych w Płocku meczach z kielecką Iskrą oraz Sungulem Śnieżyńsk pozwoliła mu cieszyć się z tytułu MVP obu spotkań oraz przyczyniła się do tego, że z pokaźną liczbą 412 głosów (37,35%) został po raz pierwszy w tym sezonie graczem miesiąca.

Drugie miejsce – Michał Kubisztal (foto: piotraugustyniak.com)

Michał Kubisztal od dawna nie schodzi poniżej pewnego, co najmniej dobrego poziomu. Dzięki waszym 192 głosom (17,68%) Kubeł uplasował się na drugim miejscu w głosowaniu na najlepszego zawodnika Nafciarzy w przedostatnim miesiącu 2012 roku.

Trzecie miejsce – Bostjan Kavas (foto: piotraugustyniak.com)

Dyspozycja Bostjana Kavasa przez wiele tygodni pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście ostatnie jego występy, a szczególnie ten przeciwko Zagłębiu w Lubinie, kiedy to rzucił osiem bramek pozwalają na pozytywne myślenie w kontekście dalszej przydatności Słoweńca w zespole wicemistrzów Polski w obecnym sezoenie. Boss otrzymał 160 głosów (14,51%), co pozwoliło mu wskoczyć na najniższy stopień podium i miejmy nadzieję, zmobilizuje go to do jeszcze większego wysiłku w kolejnych spotkaniach.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika