Mecz o mistrzostwo

Po 9 miesiącach grania w Superlidze nadchodzi moment decydujący, który rozstrzygnie jaki zespół w sezonie 22/23 był najlepszy na polskiej ziemii. W niedzielę 21 maja o 17 zagramy w Kielcach o marzenia i odzyskanie tytułu dla Płocka!

Nie zamierzam pisać i rozwodzić się nad aspektem sportowym tej rywalizacji wspominając jedynie, że mamy zapas 2 goli z pierwszego meczu w Płocku co w praktyce oznacza tyle, że wrócimy z tytułem jeśli wygramy, zremisujemy lub przegramy najwyżej 1 trafieniem. Tyle. Nie będzie o naszej bramce i o tym jak jej potrzebujemy, nie będzie o Krajewskim na prawym skrzydle czy Daszku na rozegraniu, nie będzie apeli o spokój w wykańczaniu dogodnych sytuacji aby nie zrobić bohatera z bramkarza rywala. To wszystko zostawiam sztabowi trenerskiemu z trenerem Sabate na czele. Wierzę, że zestawi zespół optymalnie pod kątem rywala jak również zadba o odpowiednie przygotowanie mentalne zawodników.

Uważam, że musimy skupić się na sobie to jest dotrzeć na miejsce w maksymalnej możliwej liczbie, być uważnym przed meczem oraz być w optymalnym stanie pozwalającym drzeć się (podkreślam: DRZEĆ SIĘ a nie mruczeć coś pod nosem) od pierwszej do ostatniej minuty. Czas na bajlando był na środowym wyjeździe a teraz zespół potrzebuje nas nie w 100% a w 120%. Jeśli my damy z siebie tyle na trybunach, jeśli zespół da z siebie tyle na boisku to będzie wreszcie ten jakże upragniony sukces!

Naprzód Nafciarze, zróbmy to razem!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika