Milion wyświetleń Nafciarze.info w 9 miesięcy!

nafciarze_responsive

Gdzieś w tle finałowych spotkań Mistrzostw Polski i całego negatywnego zamieszania wokół Wisły, serwis nafciarze.info notuje pierwszy milion odsłon. Sprawa dla nas ma szczególne znaczenie, ponieważ strona została powołana do życia zaledwie nieco ponad dziewięć miesięcy temu!

Jesteśmy raczej trzeźwo myślącymi osobami i mamy świadomość tego, że wiele odsłon strony powiązane było ściśle z problemami wokół naszego klubu, co w czasach sensacji jest niestety normą. Pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że jako serwis nadal pozostaniemy na kursie i ścieżce wzrostu, ale wasze odwiedziny od następnego sezonu związane będą znacznie częściej z sukcesami Nafciarzy na parkietach Polski, jak i za granicą.

Od nowego sezonu zapewne na stronie pojawi się wiele zmian, zarówno czysto wizualnych, jak i merytorycznych, ale o tym będziemy informować w „ogórkowym” czasie, który rozpocznie się niebawem.

Dziękujemy za wasze zainteresowanie, wsparcie i konstruktywną krytykę!

Za wszelką pomoc natury technicznej serdecznie dziękujemy firmie Staircase, która jest naszym dobrym duchem w sieci.

Redakcja

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika